Naše společnost byla založena v roce 2016. V prostředí reklamy však nabízíme praxi, kterou čerpáme již od roku 1998.  Naší hlavní náplní je uspokojovat přání zákazníků na poli 3D reklamy a neustále se věnovat jejich potřebám. Hledáme nové prostory, které pomáhají ve vašem podnikání.  Důraz klademe na individuální přístup ke všem vašim požadavkům. Rychlost a spolehlivost. To, co je drahé, ještě nemusí být nejlepší a to, co pořídíte cenově výhodně, zdaleka nemusí být obyčejné. 

 

Umíme vám pomoci, poradit v oblasti reklamních předmětů a manažerských dárků. Budeme vaším dodavatelem kancelářských potřeb či tiskovin, které běžně používáte a mohou nést logo vaší společnosti či název vašeho produktu. Připravíme pro vaše obchodní partnery degustační, zážitkový večer s nezapomenutelnou ochutnávkou moravských, francouzských nebo italských vín.  Potřebujete pomoci se správou vašich kontaktů? I tady vám umíme nabídnout cenově přijatelné a přitom profesionální řešení. 

 

 

Připravíme vám vlastní kreativní grafické návrhy, nebo zpracujeme návrh přesně podle vašich požadavků a představ. Naše služby z oblasti dtp začínají pořízením profesionálních fotografií, tvorbou loga, retuší, pokračují přes grafický návrh, zpracování, předtiskovou přípravu až po samotný tisk a finální dokončovací práce.  Prostor (CZ) pro vaši fantazii, ten tu vždy samozřejmě je!

 

Máte na skladě již neaktuální letáky, hlavičkové papíry, nebo například reklamní textil s potiskem, který již nemůžete použít? Pomůžeme vám vyrobit z těchto nepotřebných zbytků zajímavý a neotřelý reklamní produkt. Zároveň se může vaše společnost cítit enviromentálním a šetrným hospodářem.